Start arrow OPPA 2014 arrow 2. Komunikat RA
2. Komunikat RA Drukuj Wyślij znajomemu
KOMUNIKAT NR 2 RADY ARTYSTYCZNEJ OPPA 2014 - 32. MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU BARDÓW

Rada Artystyczna OPPA obradująca w dniu 15 listopada 2014 r. w składzie: Piotr Bakal (przewodniczący), Stanisław Klawe, Marek Majewski, Andrzej Ozga i Mateusz Rulski po wysłuchaniu prezentacji 23 uczestników Półfinału, postanowiła zakwalifikować do Wielkiego Finału OPPA 2014 następujące osoby (w porządku alfabetycznym):

1.   Maja Chwiejczak-Błaszczyk
2.   Maria Gawrylenko
3.   Łukasz Jędrys
4.   Bartosz Kaiser
5.   Agnieszka Łuczyńska
6.   Zuzanna Moczek
7.   Grzegorz Paczkowski
8.   Sławomir Rudnicki
9.   Aleksandr Sagaidarow
10. Jarosław Tomaszewski
11. Maksim Znak
12. Maria Żak

Jednocześnie Rada Artystyczna informuje, że działając zgodnie z pkt. 10. Regulaminu OPPA, zaprosiła do udziału w Wielkim Finale także te osoby, które w ostatnich latach znalazły się w gronie laureatów „Złotej Piątki”. Spośród nich zaproszenie przyjęli:

1.   Andriej Kotin
2.   Tomasz Krzymiński
3.   Łukasz Majewski
4.   Przemek Mazurek
5.   Tomasz Orzechowski
6.   Olga Szaltis

Koncert pt. „Wielki Finał OPPA 2014” odbędzie się 16 listopada 2014 r. w Domu Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9 (wejście od Alej Jerozolimskich), o godz. 15:00. Informację na temat harmonogramu prób mikrofonowych i kolejności występów zamieszczamy poniżej. 

za Radę Artystyczną
Piotr Bakal

Warszawa, 15 listopada 2014, godz. 21:50



KOLEJNOŚĆ PRÓB WIELKIEGO FINAŁU OPPA 2014

próba    kolejność występu    wykonawca

10:40    1    Maria Żak (Warszawa)
10:50    2    Aleksandr Sagaidarow (Gdańsk)
11:00    3    Tomasz Orzechowski (Łańcut)
11:10    4    Maria Gawrylenko (Borisow, Białoruś)
11:20    5    Maja Chwiejczak-Błaszczyk (Warszawa)
11:30    6    Sławomir Rudnicki (Warszawa)
11:40    7    Łukasz Jędrys (Olsztyn)
11:50    8    Grzegorz Paczkowski (Warszawa)
12:00    9    Zuzanna Moczek (Popów)
   
przerwa

12:10    10    Łukasz Majewski (Sitno)
12:20    11    Bartosz Kaiser (Lębork)
12:30    12    Jarosław Tomaszewski (Warszawa)
12:40    13    Andriej Kotin (Zielona Góra)
12:50    14    Maksim Znak (Mińsk, Białoruś)
13:00    15    Tomek Krzymiński (Warszawa)
13:10    16    Agnieszka Łuczyńska (Mannheim, Niemcy)
13:20    17    Przemek Mazurek (Poznań)
13:30    18    Olga Szaltis i Nic Wielkiego (Warszawa)
       
13:40    recital     Małgorzata Wojciechowska