2. Komunikat RA
KOMUNIKAT NR 2 RADY ARTYSTYCZNEJ OPPA 2017 - 35. MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU BARDÓW

Rada Artystyczna OPPA obradująca w dniu 18 listopada 2017 r. w składzie: Piotr Bakal (przewodniczący), Andrzej Brzeski, Stanisław Klawe, Andrzej Ozga i Sławomir Wolski po wysłuchaniu prezentacji 22 uczestników Półfinału, postanowiła zakwalifikować do Wielkiego Finału OPPA 2017 następujące osoby (w kolejności występów w koncercie półfinałowym):

1. Kacper Celuch (Starachowice)
2. Eliza Hanisch (Warszawa)
3. Marcin Piotrowski (Wrocław)
4. Mariusz Dekiel (Kielce)
5. Aleksandr Mirvis (Ventspils, Łotwa)
6. Antoni Gustowski (Warszawa)
7. Ryszard Krauze (Łódź)
8. Andriej Kotin (Zielona Góra)
9. Lena Sabinina (Narva, Estonia)
10. Piotr Borowiec (Magdalenka)
11. Michał Pastuszak (Dęblin)
12. Janusz Kurowski (Łódź)

Jednocześnie Rada Artystyczna informuje, że działając zgodnie z pkt. 10. Regulaminu OPPA, zaprosiła do udziału w Wielkim Finale także te osoby, które w ostatnich latach znalazły się w gronie laureatów "Złotej Piątki". Spośród nich zaproszenie przyjęli:

Volga Akulicz (Mińsk, Białoruś)
Anna Burger (Warszawa)
Maja Chwiejczak-Błaszczyk (Warszawa)
Tomasz Drachal (Warszawa)
Piotr Kulpa (Bełchatów)
Zuzanna Moczek (Łódź)
Ida Nowak (Warszawa)
Jekaterina Varkalova (Mińsk, Białoruś)

Koncert pt. "Wielki Finał OPPA 2017" odbędzie się 19 listopada 2017 r. w Domu Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9 (wejście od Alej Jerozolimskich), o godz. 15:00.

za Radę Artystyczną
Piotr Bakal

Warszawa, 18 listopada 2017



KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW W FINALE
19 listopada 2017, godz. 15:00

1. Mariusz Dekiel (Kielce)
2. Eliza Hanisch (Warszawa)
3. Kacper Celuch (Starachowice)
4. Aleksandr Mirvis (Ventspils, Łotwa)
5. Volga  Akulicz (Mińsk, Białoruś)
6. Marcin Piotrowski (Wrocław)
7. Anna Burger (Warszawa)
8. Ryszard Krauze (Łódź)
9. Maja Chwiejczak-Błaszczyk (Warszawa)
10. Andriej Kotin (Zielona Góra)

PRZERWA

11. Lena Sabinina (Narva, Estonia)
12. Piotr Kulpa (Bełchatów)
13. Tomasz Drachal (Warszawa)
14. Piotr Borowiec (Magdalenka)
15. Zuzanna Moczek (Łódź)
16. Antoni Gustowski (Warszawa)
17. Ida Nowak (Warszawa)
18. Michał Pastuszak (Dęblin)
19. Jekaterina Varkalova (Mińsk, Białoruś)
20. Janusz Kurowski (Łódź)

PRZERWA

WYSTĘP LAUREATA GRAND PRIX 2016 - ANATOLA GWOZDECKIEGO

OGŁOSZENIE LAUREATÓW ZŁOTEJ PIĄTKI

WYSTĘPY LAUREATÓW ZŁOTEJ PIĄTKI

PRZERWA

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU OPPA 2017 I WRĘCZENIE NAGRÓD RZECZOWYCH

WYSTĘP LAUREATA GRAND PRIX 2017