Start arrow Księga Gości
Dwupłytowy album "Oppium Życia" - seria kolekcjonerska

Z okazji 30-lecia OPPA wydaliśmy dwupłytowy album pt. "Oppium Życia"
 Seria limitowana - tylko 1500 sztuk !
Zapraszamy do składania zamówień ! Szczegóły tutaj
 

Księga Gości
Bartłomiej Barański    07 listopada 2012 16:39 | Bydgoszcz
Witam serdecznie.
Nie rozumiem głosów, które jakoby z żalem utyskują nad poziomem intelektualnym narodu, który jakoby to interesuje się jedynie popkulturową papką.
A niby co wtedy miałoby wyróżniać tych "niby" wrażliwych intelektualistów od całej reszty????
Czyż można nie będąc skrajnie naiwnym wymagać takich rzeczy od narodu????
Naturalną koleją rzeczy jest, że rozprzestrzeniające się mas media powodują iż serwowaną potrawą jest wypadkowa potrzeb tłumu!!!!
Porównajcie środki przeznaczane na tzw. kulturę wysokich lotów w roku 1920 do przeznaczanych dzisiaj, dodajcie do tego czynnik inflacji, a zrozumiecie, że nigdy nie było tak dobrze jak dzisiaj!!!!
6000 zł na nagrania, które może zdobyć właściwie każdy + technika cyfrowa, która pozwala nagrać dobrze materiał nawet za 3-4 tyś. złotych. Dodatkowo laureat zostanie lekko pod promowany w tychże "bezdusznych" mas mediach...
Czyż można chcieć czegoś więcej???? Moim zdaniem jest lepiej niż dobrze, i tylko wojna totalna może spowodować, że malkontenci zaczną myśleć...
Pozdrawiam serdecznie.
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Dziękujemy za opinię i również serdecznie pozdrawiamy :)

Justyna    09 maja 2012 10:19 |
Życzę dalszych sukcesów :)

MaK    16 stycznia 2012 16:37 |
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Piękna inicjatywa! Pozdrawiam serdecznie!

Justyna Palczak    17 grudnia 2011 17:59 | Wrocław
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Jestem zaszokowana ilością wersji językowych jakie można wybrać na stronie. Na pewno przyczyni się to do zwiększenia popularności tego niszowego gatunku jakim jest piosenka autorska.

Paulina    27 lipca 2011 11:13 |
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
ciekawa strona, pozdrowionka :)

Apolinary POlek    28 listopada 2009 22:23 | Dorotowo
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
http://apolinary.pl
Udało się i to wspaniale! Wyjechałem z Oppy z nową twórczą energią, pięknymi i ciekawymi wspomnieniami oraz nowymi znajomościami. Organizatorom należą się piękne podziękowania i wielkie "Sto lat!". Do zobaczenia za rok!

Aleksandra Kiełb    15 października 2009 17:04 |
Będzie dobrze, ale wiadomo, czasy ponure - więc trzeba się głośno domagać uwagi decydentów. Nie dajmy się skazywać na papkę pseudokultury - ludzie! trzeba czytać, śpiewać, popularyzować mądre i piękne, ponadczasowe utwory! I przekonywać do tego coraz młodsze pokolenia!!! Trzymam kciuki za powodzenie OPPA!
Z pozdrowieniami. Aleksandra Kiełb-Szawuła

Andrzej Koczewski    14 października 2009 12:04 | Łódź
http://www.koczewski.com
To smutne i jednocześnie zastanawiające, że taka impreza z tradycjami musi walczyć o środki. Widać władze obchodzi tylko popkultura niskich lotów... :(

Tomasz Pawlak    08 października 2009 16:23 |
Przykro mi z powodu OPPA, Platfuzy u władzy niszczą kulturę narodową. Dofinansowują jakieś pojechane projekty o tytułach anglojęzycznych. Identycznie jak z dofinansowywaniem firm. Czy wiecie, że polski rząd dofinansował kwotą 250mln zł szwedzką firmę DELL która miałaby w Polsce otworzyć swoją filię? Wiadomo, Dell - taka "słaba i biedna firma" musi być dofinansowywana przez Bogatych Polaków, których na te komputery nie będzie nawet stać, he he. Platforma zrobi wszystko żeby zniszczyć POlskość - Wypowiedź D.Tuska: "Mnie już ta polskość mierzi". I robi wszystko żeby Polska utraciła suwerenność bez wojny. Zniszczyć polskie zakłady pracy (albo sprzedać), zniszczyć szkolnictwo - ciekawe czy wiecie jakie przepisy zostały ostatnio wprowadzone? zniszczyć w końcu polska kulturę - tu patrz OPPA i inne podobne Festiwale. Robi się to samo co podczas okupacji tyle, że tym razem robi to rząd polski...?

Przeczytałem wszystko, co zamieściliście na tej stronie i jestem oburzony...
na władze i wszelkie jej mniejsze decyzyjne formy...

Artur Wojciechowski    08 października 2009 12:12 |
czy i jak Urząd Miasta Wawy argumentował brak wsparcia dla tej inicjatywy a jakie argumenty zdaniem Urzędu zadecydowały o wyborze innych projektów?

mam nadzieję, że wyjaśnienie Urzędu nie było w stylu: "nie, bo nie i już" ...

pozdrawiam i życzę powodzenia


23
wpisy/-ów
1 2 3 »