Start arrow OPPA 2009 arrow OPPA 2009 już za nami
Dwupłytowy album "Oppium Życia" - seria kolekcjonerska

Z okazji 30-lecia OPPA wydaliśmy dwupłytowy album pt. "Oppium Życia"
 Seria limitowana - tylko 1500 sztuk !
Zapraszamy do składania zamówień ! Szczegóły tutaj
 
OPPA 2009 już za nami Drukuj Wyślij znajomemu

Szanowni Państwo!

OPPA 2009 już za nami. Chciałbym tą drogą serdecznie podziękować za pomoc wszystkim ludziom dobrej woli, którym los naszego Festiwalu leży na sercu i którzy przyczynili się do jego tegorocznego sukcesu.

Szczególne podziękowania kieruję do władz Miasta st. Warszawy i do Stołecznej Estrady, bez których pomocy festiwal nie mógłby się odbyć.

Zorganizowaliśmy ten festiwal (ze znanych Państwu powodów) w półtora miesiąca, a pod wieloma względami okazał się bardziej udany od poprzednich. Kolosalna w tym zasługa mojej prawej ręki, Katarzyny Byks, której wsparcie jest nie do przecenienia. Dziękuję Ci bardzo, Kasiu!

Dziękuję bardzo za nieocenioną pomoc dwóm innym Kasiom: Bożeńskiej i Legnowskiej oraz Norbertowi Kosimowi.

Dziękuję bardzo Urszuli Lipińskiej za prace związane ze sprawnym przeprowadzeniem konkursu OPPA.

Serdecznie dziękuję za gościnność i miłą współpracę wszystkim osobom w Centrum Łowicka, w Centrum Promocji Kultury Praga Południe, w Domu Kultury Śródmieście, w Domu Kultury Świt, w Teatrze Kamienica, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia oraz w art club praCoVnia.

Wielkie dzięki dla wspaniałych artystów biorących udział w koncertach! To dzięki Wam ten festiwal żyje i wciąż się rozwija.

Dziękuję bardzo Jerzemu Dziedziczakowi i Ani Ozdobińskiej z ISAK.pl za wielkie zaangażowanie w prace dokumentujące przebieg Festiwalu.

Dziękuję bardzo wszystkim technikom i realizatorom z Polskiego Radia, Radia Aktywnego z Warszawy i Studenckiego Radia Żak z Łodzi za rejestrację viedo i realizację streamingu online. Dzięki Wam Koncertu Galowego OPPA 2009 można było słuchać na całym świecie a wkrótce również będzie go można obejrzeć na stronie internetowej Polskiego Radia.

Podziękowania dla Narodowego Centrum Kultury za objęcie OPPA 2009 honorowym patronatem.

Dziękuję wszystkim instytucjom, mediom i portalom internetowym wspierającym nas promocyjnie. Liczymy na dalszą współpracę w przyszłości.

Dziękuję wspaniałej publiczności, wszystkim, z którymi spotykamy się co roku, a także tym, którzy w Festiwalu uczestniczyli po raz pierwszy. To niezykle budujące, że w dzisiejszym świecie tandety, plastiku i komercji, niemal wszystkie sale koncertowe podczas OPPA 2009 były wypełnione po brzegi.

Wszystko wskazuje na to, że OPPA 2010 również się odbędzie!

Bądźcie z nami! Do zobaczenia!

Piotr Bakal