Start arrow 1. Komunikat RA
Rezerwacje na Koncert Galowy Premiery i Interpretacje OPPA 2018

UWAGA!
Uruchomiliśmy rezerwację biletów na na Koncert Galowy "Premiery i Interpretacje OPPA 2018", który odbędzie się 23 listopada (piątek), o godz. 19.00, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy ul. Jacka Kaczmarskiego 59 (dawniej Modzelewskiego) w Warszawie.
Przypominamy, że ilość miejsc w studiu jest ograniczona.
Rezerwacji dokonuje się wysyłając mail pod adresem info@oppa.pl
Informacje o sposobach rezerwacji biletów na pozostałe koncerty są zawarte
 
Półfinał i Wielki Finał Konkursu OPPA 2018 - transmisja internetowa

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Półfinał i Wielki Finał Konkursu OPPA 2018
można będzie oglądać w Internecie.
Link do transmisji internetowej na żywo (streamingu) na kanale Youtube:
Domu Kultury Śródmieście - kliknij
Półfinał - 17 listopada (sobota), początek koncertu o godz. 16:00.
Wielki Finał - 18 listopada (niedziela), początek koncertu o godz. 15:00.
Można więc będzie nas oglądać na całym świecie. Zapraszamy!
 
1. Komunikat RA Drukuj Wyślij znajomemu
KOMUNIKAT NR 1 RADY ARTYSTYCZNEJ OPPA 2018 - 36. MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU BARDÓW

Rada Artystyczna OPPA 2018 - 36. Międzynarodowego Festiwalu Bardów obradująca w Warszawie dnia 16 października 2018 r. w składzie: Piotr Bakal (przewodniczący), Stanisław Klawe, Bogusław Nowicki, Andrzej Ozga i Sławomir Wolski po zapoznaniu się ze zgłoszeniami 38 kandydatów z wolnego naboru, postanowiła zakwalifikować do udziału w Półfinale OPPA 2018 następujące osoby:

1. Roy Einar Dreng (Sandefjord, Norwegia)
2. Robin Hill (Ostrawa, Czechy)
3. Joanna Jagiełło (Warszawa)
4. Ivan Kolobkov (Mińsk, Białoruś)
5. Zofia Kołodziej (Bolesławiec)
6. Sebastian Kubiak (Poznań)
7. Adrianna Kućmierz (Kraków/Warszawa)
8. Sebastian Lewicki (Warszawa)
9. Tadeusz Olchowski (Legnica)

Jednocześnie Rada Artystyczna informuje, że zgodnie z pkt 10. Regulaminu OPPA zaprosiła do udziału w Półfinale kilkanaście osób, z których zaproszenie przyjęli:

1. Rado Barłowski (Rzeszów)
2. Mariusz Dekiel (Kielce)
3. Andriej Kotin (Zielona Góra)
4. Janusz Kurowski (Łódź)
5. Aleksandr Mirvis (Ventspils, Łotwa)
6. Arkadiusz Piechowski (Warszawa)
7. Marcin Piotrowski (Wrocław)
8. Lena Sabinina (Narva, Estonia)
9. Justyna Sieniuć (Wrocław)
10. Remigiusz Szuman (Mosina)
11. Jarosław Tomaszewski (Milanówek)
12. Jakub Zuckerman (Kraków)


Koncert półfinałowy odbędzie się 17 listopada br. w Domu Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9 (wejście od Alej Jerozolimskich), od godziny 16:00. Harmonogram prób mikrofonowych zostanie ustalony z uczestnikami w trybie roboczym.


Za Radę Artystyczną
Piotr Bakal
Warszawa, 16 października 2018 r. godz. 23:00