Start arrow OPPA w mediach
Rezerwacje biletów na Koncert Galowy OPPA 2021

AKTUALIZACJA (16.11.2021)

Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie rezerwacji biletów na Koncert Galowy Premiery i Interpretacje. Kolejne prośby o rezerwacje wpisujemy na listę rezerwową, jednak bez gwarancji nabycia biletu. Osoby z listy rezerwowej będą mogły wykupić bilet jedynie w przypadku rezygnacji kogoś z listy właściwej. Okaże się to  najpóźniej na 10 minut przed rozpoczęciem koncertu.

UWAGA!

Dnia 29 października w południe uruchomiliśmy rezerwację biletów na Koncert Galowy "Premiery i Interpretacje OPPA 2021", który odbędzie się w tym roku w sali widowiskowej Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe, ul. Podskarbińska 2 w Warszawie.

O ile nie nastąpią zmiany w ograniczeniach epidemicznych możliwa jest obecność 120 widzów na sali.

Rezerwacji dokonuje się wysyłając mail pod adresem rezerwacje@oppa.pl
Wykupienie rezerwacji nastąpi na godzinę przed koncertem w kasie Centrum. Nie przewidujemy przedsprzedaży biletów. Informacje o sposobach rezerwacji na pozostałe koncerty są zawarte w Programie.
 
Archiwalia OPPA poszukiwane

UWAGA! Prosimy wszystkie osoby, które dysponują jakąkolwiek dokumentacją dotyczącą OPPA (werdykty, zdjęcia, artykuły prasowe, własne wspomnienia), zwłaszcza z lat 1987 - 1992, o nawiązanie z nami kontaktu. Z góry serdecznie dziękujemy!  Email: kasia@ballada.pl, tel: 0048-22-898 14 73, 0601 847 559
 
OPPA w mediach Wyślij znajomemu


OPPA - Piosenki Bardów (e-muza)

Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2006 (wirtualnemedia.pl)

OPPA w Wikipedii

Śpiewa i opowiada Piotr Bakal (RadioFrance Internationale)